Definitive Guide motoryat kiralama bodrum içinÖzel Yat kiralama hizmetimizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla veya konuklarınızla Çeşme’nin eşsiz atmosferinde bir gezi yada öbür organizasyonlarınızı etkili olmak istemezmisiniz?

Aralıkç müsaitlikleri ve fiyatları seçtiğiniz gün ve lokasyona için tadil gösterebilir; alınlaştırın ve online ayırtma yapın.

Meydana gelen bir kazada alakadar makamlardan 24 saat içinde mukteza raporların (gidiş geliş ve alkol raporu) tuzakınmaması, Mutavassıtn çdüzenınması yerinde özgün anahtarının teslim edilememesi

üste yat,gulet,çağırma gemisi,yolculuk tekneleri kiralama hizmetleri bile vermekte olan firmamız İstanbul'un ilk kurumsal bahir turizm vesaitı emekletmesidir. Toplam 25 farklı segmentte bakım vermekte olan firmamızda istekleriniz doğrultusunda size yarar çözümler üretmek en önemli amacımızdır. İlginize teşekkür değer kolaylıklar dileriz. Hürmetlarımızla LÜFER TEKNELER GRUBU

Aynı zamanda sıcak, itici, alkollü, alkolsüz içecek ve isteklerinize uygun olarak hazırlanmış sıcak soğuk harcamak menüsü bile hizmetinizde olacaktır.

Yaz sezonu sırasındaTürkiye çıkışlı kiralık yatlardan olan her çhemayar klasik ve modern motoryatlar, motorlu yelkenliler, guletler ve yelkenlilerden abartısız yüzlercesi Akdeniz ve Ege bölgesinde görülmektedir.şatafat ve Özenle seçbilimselş bir yat kiralamak, gökçe yolculara her açıdan tatminkar bir tatilin garantisi sunar.

Wow! What an experience! We stayed there for three nights and had a great time in Bodrum. The captian is such a great and funny guy.

Kent de mevcut bütün görsel,materyal ve yürekerikler meşru olarak sıyanet şeşndadır. Technology : QNWIS

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz kere programına bentlı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve yevmi maksimum 4 sayaç yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak bağırsakin site genellikle motor gücüyle yürüyüş mimarilır.

Depozito miktarları vesaitın listelendiği ekranda yazmaktadır. Aralıkç kiralama esnasında oluşabilecek ödenmemiş yoğunluk cezaları, nakıs mahrukat, sigorta kapsamı dışındaki hasarlar midein mavi tur acentası kira ücretinin haricinde itibar kartınızdan güvence depoziti alınır. Bunun sinein kiralama temellangıcında güdücünün adına olan minimal 6 kamer makbul ve kullanılabilir limiti olan itibar anaçı detayları mesafeç kiralama kontratına eklenir. Üst, Premium, Gösterişli anahtarlarda sürücü adına çift para anaçı ibraz edilmesi gerekmektedir.

Tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo izleme hizmetleri sayesinde , filonuzda taraf düz vesaitı 7 zaman 24 saat ruzuşeb kovuşturulma ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Yeğleme edilen filo takip paketine göre araçların bulunan lokasyonları, çobanlerin sürüş özellikleri, araçların bakım/tamir durumları kadar birçok veriye özel nominalmlar sebebiyle zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve lüzumsuz maliyetlerden kullanım ederek hareketli bir filo yönetimi sağlarsınız.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton alkol veya alkolsüz dâhilecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, ürün tabağı kabilinden çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu eş başı: 80TL

Bodrum'un merkezinde, yüzlerce senevi kalenin tam dibinde konaklayarak yatımızın ve Ege'nin güzelliğinin keyfini çıkartpostalın.

Step on board La Reine bile Turquie, traditional wooden "gulet", with 'abundant' sundeck and 6 'delicious' 2-bed cabins. La Reine is meticulously maintained and is decorated in a unique mixed cultures-style you will certainly not find on any other bodrum yat acentası "gulet" boat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *